pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przyjaźń w czasach sztucznej inteligencji. Jak ją rozumieć i badać

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2025
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 122 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788382704747
ISBN: 978-83-8270-474-7
Data: 2025-12-11
45.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kim jest dla mnie przyjaciel? Jakim ja jestem przyjacielem? I najważniejsze pytanie, od którego właściwie powinniśmy zacząć: czy mamy przyjaciół? Te pytania towarzyszyły Autorkom podczas pisania książki, opracowywania Kwestionariusza Jakości Relacji Przyjacielskiej i długich rozmów, które nie zawsze były łatwe. 

Książka podejmuje temat relacji międzyludzkich w erze technologii i sztucznej inteligencji. Autorki analizują, jak rozwój nowoczesnych technologii wpływa na sposób nawiązywania i utrzymywania przyjaźni, a także zastanawia się nad możliwością nawiązania autentycznych więzi w cyfrowym świecie. Książka porusza kwestie etyczne, psychologiczne oraz społeczne związane z coraz większą obecnością sztucznej inteligencji w naszym życiu, stawiając pytanie o to, czy technologia może zastąpić prawdziwe relacje międzyludzkie.

Książka "Przyjaźń w czasach sztucznej inteligencji. Jak ją rozumieć i badać" - Waldemar Klinkosz, Justyna Iskra - oprawa Miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 122 stron i została wydana w 2025 r. Cena 45.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.