pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przestań zgrywać milionera. Lepiej nim zostań
Książki »
Tytuł książki:

Przestań zgrywać milionera. Lepiej nim zostań

Autor książki:

Thomas J. Stanley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fijorr Publishing
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788389812667
ISBN: 978-83-89812-66-7
Data: 2010-03-05
30.06  34.37  4.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kolejny bestseller wybitnego socjologa amerykańskiego specjalizującego się w zachowaniach i zwyczajach ludzi bogatych. Podobnie jak pierwsza książka Stanleya, Sekrety amerykańskich milionerów, również ta przedstawia zaskakujące konkluzje, obalając lewicowe mity nt. ludzi zamożnych. Jest to nie tylko lektura pasjonująca, ciekawa, ale i wyjątkowo pożyteczna. Czytając poznajemy obyczaje liderów, a nic tak nie sprzyja osiągnięciom sukcesu, jak podążanie drogą, która jest sprawdzona i skuteczna.
Jako nastolatek mój ojciec dostarczał gazety do domów wzdłuż jednej z dwóch tras: niebieskiej i białej. Większość jego "niebieskich” klientów znajdowała się w dzielnicach położonych na wschód i południe od jego rodzinnego domu, zamieszkanych przez robotników lub niższą klasę średnią. "Biała” trasa, prowadząca na zachód i północ, obejmowała klientów z klasy średniej i wyższej średniej, mieszkających w większości w ładnych domach jednorodzinnych. Na obu trasach było mniej więcej tyle samo subskrybentów. W przeciwieństwie do tego, co można by sądzić, "niebieska” trasa okazała się dla mojego ojca finansowo korzystniejsza. Klienci byli znacznie bardziej skłonni płacić na czas, dać napiwek i bożonarodzeniową premię

Książka "Przestań zgrywać milionera. Lepiej nim zostań" - Thomas J. Stanley - oprawa miękka - Wydawnictwo Fijorr Publishing. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2010 r. Cena 30.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Thomas J. Stanley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zrozumieć ludzi - okładka książki

Zrozumieć ludzi

Rita Carter
Dialog z głosem - okładka książki

Dialog z głosem

Joy Manne
Płaca minimalna - okładka książki

Płaca minimalna

Anna Krajewska