pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poza czasem. O potyczkach z codziennością

Autor książki:

Bożena Kowalkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wielka Litera
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788380326323
ISBN: 978-83-8032-632-3
Data: 2021-07-12
24.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Dopełnienie książki Odzyskać czas. Szczere, życiowe i uwalniające historie.

Ta książka wyrosła z błędów i potyczek, które pomimo posiadanej wiedzy i doświadczenia, wciąż nam się przytrafiają. Ale kiedy spróbujemy je zrozumieć, wtedy dopiero poczujemy uwalniającą moc panowania nad własnym życiem. A przynajmniej brak przymusu walczenia z nim.

Uniwersalne złote rady nie istnieją - otoczenie, środowisko, przekonania, sytuacja życiowa, wiek, przeżycia i indywidualny charakter mają ogromny wpływ na trudności w organizowaniu codzienności. I choć nie da się uciec przed własnym życiem, to można uwolnić się od stereotypów na temat tego, co musimy, co powinniśmy, a czego nam nie wolno. Pochłaniamy kolejne poradniki z rzekomo sprawdzonymi wskazówkami, jak osiągnąć sukces, zdobyć pracę marzeń i zorganizować życie tak, by wszystko chodziło jak w zegarku, a jednak ciągle coś nie działa. Zamiast satysfakcji pojawia się tylko frustracja.

Pora obalić dyktaturę czasu i uwolnić się od krępujących stereotypów. Spójrzmy na siebie z empatią, uważnością, otwartością i bez oceny, aby wreszcie móc robić co się chce, co się lubi i jak nam się podoba.

Książka "Poza czasem. O potyczkach z codziennością" - Bożena Kowalkowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Wielka Litera. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.65 zł. Zapraszamy na zakupy!