pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powierzchnia. W poszukiwaniu prawdziwej siebie

Autor książki:

Katarzyna Targosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 472 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788374829601
ISBN: 978-83-7482-960-1
Data: 2019-05-15
27.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czterdziestoletnia Kinga znów wkracza na szlak cudów. Opuszcza Krościenko, w którym przed pięciu laty znalazła wiarę, nadzieję i miłość, by wraz z mężem ruszyć do Międzyzdrojów w upragnioną podróż poślubną. Choć czuje się szczęśliwa i spełniona, w jej sercu od jakiegoś czasu tkwi niezrozumiały niepokój. Czy rzeczywiście w jej życiu wszystko jest tak idealne, jak się na pierwszy rzut oka wydaje, i czy wymarzona wyprawa nad morze pomoże jej poznać prawdę?
Powierzchnia to kontynuacja znakomicie przyjętego przez czytelników Szlaku Kingi. Do bohaterki poprzedniej książki dołączają dwie nowe postaci - dziewiętnastoletnia Skylar i znana pisarka Ksenia Liśkowiak. Obie kobiety, tak jak kiedyś Kinga, znajdują się w przełomowym momencie swojego życia. Jeszcze nie wiedzą, że aby odnaleźć szczęście, trzeba przyjąć łaskę wiary, zaufać nadziei i otworzyć się na prawdziwą miłość? Czy Kinga pomoże im odkryć to, co znajduje się pod skrywającą ich serca powierzchnią?
Katarzyna Targosz jak zwykle zaskakuje i jak zwykle porywa czytelników w świat inny niż ten znany z popularnych seriali czy powieści dla kobiet - świat, w którym prawda, dobro i piękno zawsze zwyciężają i w którym każdy z nas chciałby się choć na chwilę znaleźć.

Katarzyna Targosz - autorka bestsellerowych powieści Szlak Kingi i Sanatorium doktora Kramera, a także bajek dla dzieci Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka oraz Aniołek Gabryś i Szymek starszy brat. Prowadzi bloga Matka na Szczycie. Mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej.

Książka "Powierzchnia. W poszukiwaniu prawdziwej siebie" - Katarzyna Targosz - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.69 zł. Zapraszamy na zakupy!