pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Apteka pod Złotym Moździerzem. Dziedzictwo

Autor książki:

Lucyna Olejniczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 696 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382342246
ISBN: 978-83-8234-224-6
Data: 2021-09-28
24.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Drugi tom opowieści o przodkach bohaterów sagi "Kobiety z ulicy Grodzkiej". Korzenie zła i narodziny niewieściej siły w bezwzględnych czasach walki o życie, nadzieję i marzenia.

Rok 1849. Podczas podroży poślubnej Magda spotyka kobietę, która przepowiada jej, że młoda doktorowa osiągnie swój cel, ale nie będzie szczęśliwa. Na razie jednak wszystkie marzenia się spełniają. Magda ma kochającego męża i własną aptekę. Małżonkowie podejmują jeszcze jedną ważną decyzję, która, jak się okaże, odmieni na zawsze ich życie. Mijają kolejne dekady, nad głowami Bernatów zaczynają zbierać się ciemne chmury. W mieście wybucha straszliwy pożar, a potem wszyscy zostają uwikłani w wydarzenia powstania styczniowego.

Ale najgorsze dopiero przed nimi. Marzenia o szczęśliwej rodzinie zostaną poddane poważnej próbie. Czyżby przepowiednia sprzed lat miała się spełnić?
Lucyna Olejniczak urodziła się i mieszka w Krakowie. Z zawodu laborantka medyczna, były pracownik Katedry Farmakologii UJ, jako pisarka zadebiutowała już na emeryturze. Dużo podróżuje, lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Wielbicielka kotów i wnuczki.

Autorka m.in. bestellerowej sagi "Kobiety z ulicy Grodzkiej".

Książka "Apteka pod Złotym Moździerzem. Dziedzictwo" - Lucyna Olejniczak - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 696 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.06 zł. Zapraszamy na zakupy!