pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kocham cię mimo wszystko. Powieść o cierpliwej miłości, która nigdy się nie poddaje. Seria: Opowieści z wiary

Autor książki:

Małgorzata Lis

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788374829977
ISBN: 978-83-7482-997-7
Data: 2019-11-20
28.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Poruszająca powieść o tym, że Bóg spełnia nasze marzenia, choć często inaczej, niż planowaliśmy.

Ania tęskni za prawdziwą miłością, Marcin za świętym spokojem. Pozornie przypadkowe spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Podczas gdy dziewczyna widzi w tym rękę Boga, chłopak wzdryga się na samą myśl o Kościele. Zaskakujący kalejdoskop fatalnych zbiegów okoliczności, które stają się udziałem dwojga młodych ludzi, wystawia ich uczucie na prawdziwą próbę. Czy wyjdą z niej zwycięsko? Czy Ania nie straci wiary, gdy straciła już prawie wszystko? Czy Marcin odnajdzie Boga w najtrudniejszym momencie swojego życia?
Małgorzata Lis stworzyła portret miłości tak głębokiej, że zdolna jest przetrwać największe życiowe burze, i wiary tak prawdziwej, że można zaryzykować dla niej wszystko. To opowieść o dojrzewaniu w uczuciu do drugiego człowieka i do Boga, a także o tym, czego nie wiemy o sobie nawzajem i o sobie samych, dopóki nie przyjdzie nam walczyć o szczęście mimo wszystko.

Małgorzata Lis - mieszka pod Warszawą z mężem i siedmiorgiem dzieci, z zawodu jest nauczycielką historii, ale od 5 lat nie pracuje zawodowo, tylko edukuje dzieci w domu. W wolnym czasie czyta książki. "Kocham cię mimo wszystko" to jej debiutancka powieść.

Książka "Kocham cię mimo wszystko. Powieść o cierpliwej miłości, która nigdy się nie poddaje. Seria: Opowieści z wiary" - Małgorzata Lis - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.20 zł. Zapraszamy na zakupy!