pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przedsionek szczęścia

Autor książki:

Anna Kapczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366790704
ISBN: 978-83-6679-070-4
Data: 2021-06-21
25.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Henia wciąż tkwi w przedsionku właściwego życia. Takie przynajmniej odnosi wrażenie. Jest prawie spełniona: ma pracę, męża, rodzinę i przyjaciółkę - czyli zestaw prawie idealny.

Dlaczego więc wciąż prześladuje ją to prawie? Dlaczego targają nią niepokój i poczucie, że powinno być jakoś lepiej? Dlaczego czuje się tylko prawie na swoim miejscu?
Jej matka martwi się o ojca, który martwi się o babcię, która niczym się nie martwi. Przyjaciółka próbuje ją zaangażować w związkową misję ratunkową, a matka się zakochuje nie wiadomo w kim.

Henia chce wszystkim pomóc, bo nie za bardzo wie, jak pomóc samej sobie. Często czuje się zagubiona, niepewna, wymyśla czarne scenariusze i nie wie o sobie wielu rzeczy. Oprócz jednej: lubi piwo i tego akurat jest pewna.

Tylko do czego jej ta wiedza potrzebna?
Czarny humor, lekka i przyjemna opowieść o dylematach współczesnej kobiety w średnim wieku. Niepewność siebie, zbyt wiele możliwości, za mało odwagi, wygórowane oczekiwania otoczenia i poczucie, że życie przecieka przez palce. Znacie to?

Książka "Przedsionek szczęścia" - Anna Kapczyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.