pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tylko do końca życia. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, wiary i miłości...
Tytuł książki:

Tylko do końca życia. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, wiary i miłości w Krakowie

Autor książki:

Anna Kaik

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788374829465
ISBN: 978-83-7482-946-5
Data: 2019-02-18
28.06  36.90  8.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Piękny Kraków i trzy wyjątkowe kobiety. Pozornie nic ich nie łączy - ani praca, ani status materialny, ani historia życia. Okazuje się jednak, że w sercu każdej z nich tkwi to samo - chęć kochania i bycia kochaną. Poznajemy je w momencie, gdy stają na krawędzi swojego życia. Muszą zmierzyć się z odrzuceniem, bólem rozstania, chorobą i lękiem o przyszłość. Czy wybory, których dokonają, zaprowadzą je ku temu, czego najbardziej pragną?
Tylko do końca życia to pierwsza powieść w dorobku Anny Kaik, autorki książki Deszczowi ludzie. Prawdziwe historie osób z autyzmem. Debiut to bardzo udany, bo Anna Kaik swą otwartość na to, co kryje się w sercu każdego człowieka, z niezwykłą wrażliwością wykorzystała do nakreślenia poruszających portretów współczesnych kobiet. Kobiet zmagających się ze zranieniami z przeszłości, z niedojrzałością mężczyzn, z problemami w relacjach rodzinnych, z anonimowością wielkiego miasta. Co jednak najważniejsze - powieść Anny Kaik nie zatrzymuje się jedynie na opisie świata, w którym przyszło żyć bohaterkom. Tylko do końca życia to bowiem inspirująca i dająca nadzieję opowieść o tym, że gdy człowiek uzdrowi swoje serce, może uzdrowić całe swoje życie.

Anna Kaik - dziennikarka, redaktorka, pisarka. Absolwentka dziennikarstwa i Studium Literacko-Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała w Interii i krakowskim "Gościu Niedzielnym", a obecnie współpracuje z portalem DEON. Pasjonatka gotowania oraz podróży dalekich i bliskich. Żona Roberta i mama Natalii. Mieszka w Niepołomicach, na skraju Puszczy Niepołomickiej.

Książka "Tylko do końca życia. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, wiary i miłości w Krakowie" - Anna Kaik - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Kaik - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dzień Kobiet - okładka książki

Dzień Kobiet

Gabriela Gargaś
Chata nad jeziorem - okładka książki

Chata nad jeziorem

Roma J. Fiszer
Rewizja - okładka książki

Rewizja

Remigiusz Mróz
Pozwól mi kochać - okładka książki

Pozwól mi kochać

Ilona Gołębiewska
Produkty podobne:
Tylko dobre wiadomości - okładka książki

Tylko dobre wiadomości

Agnieszka Krawczyk
Berek - okładka książki

Berek

Marcin Szczygielski