pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Blizny życia. Odważ się wybrać szczęście

Autor książki:

Katarzyna Targosz

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788382011111
ISBN: 978-83-8201-111-1
Data: 2022-04-22
27.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Prawdziwa miłość jest jak piosenka - gdy raz wpadnie w serce, trudno o niej zapomnieć
Gdy pewnej niezwykle ciepłej jesieni przed kilku laty rodzina Liśkowiaków decydowała się na opuszczenie swych ukochanych Międzyzdrojów, myślała, że właśnie rozpoczyna nowe życie. Życie pozbawione starych błędów i złych wspomnień. W przepięknych okolicach Kotliny Kłodzkiej okazuje się jednak, że pozornie zabliźnione rany z przeszłości, jeśli nie zostały właściwie opatrzone, wciąż mogą krwawić i powodować trudny do zniesienia ból.

W trzeciej odsłonie swego powieściowego cyklu Katarzyna Targosz losy dobrze znanych czytelnikom Kseni, Mateusza i Skylar łączy z nowymi postaciami, które po raz kolejny wywracają ich świat do góry nogami. Autorka znów przygotowała dla czytelników poruszającą, nieoczywistą i zaskakującą opowieść o ludzkich emocjach, powracających wątpliwościach i życiowych pomyłkach, od których nikt z nas nie potrafi uciec, a z którymi każdy musi się zmierzyć. Tym razem poza poezją T.S. Eliota towarzyszyć nam będą słowa nieco zapomnianych polskich piosenek, które za sprawą jednej z bohaterek wybrzmią na nowo, zachwycając swą mądrością, czułością i pięknem. Czy ich przesłanie stanie się opatrunkiem, który pozwoli na trwałe uzdrowienie zranionych serc
Katarzyna Targosz uświadamia nam, że decyzja o zejściu ze złej drogi jest piękna, ale i trudna. Ciężko jest bowiem określić od nowa samego siebie. Mateusz, bohater książki, pokazuje jednak, że warto ją podjąć - nawet jeśli oznacza to walkę każdego dnia od nowa.

Karolina Jurkowska, autorka bloga Rozkminy Tiny

Katarzyna Targosz - autorka bestsellerowych powieści Szlak Kingi, Sanatorium doktora Kramera oraz Powierzchnia, a także bajek dla dzieci Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka oraz Aniołek Gabryś i Szymek starszy brat. Prowadzi bloga matkanaszczycie.pl. Mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej.

Książka "Blizny życia. Odważ się wybrać szczęście" - Katarzyna Targosz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.07 zł. Zapraszamy na zakupy!