pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Dziewczyny o seksie
Dziewczyny o seksie 30.14 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Po pierwsze joga
Po pierwsze joga 24.87 zł pozycja dostępna!
książka:

Poliamoria

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788375545227
ISBN: 978-83-7554-522-7
Data: 2013-05-22
pozycja niedostępna

Poliamoria - Deborah Anapol - opis książki:

Pamiętajmy, świat nie kończy się na małżeństwie! Poliamoria, czyli utrzymywanie intymnych relacji z więcej niż jedną osobą jednocześnie - bywa często źle rozumiana. Ta owiana tajemnicą i otoczona lękiem przed dewiacjami praktyka intryguje nas i jednocześnie niepokoi.

Autorka jako doświadczona trenerka relacji i specjalistka w dziedzinie poliamorii jest idealną przewodniczką po tym temacie. Wyjaśnia m.in. jak radzić sobie w związkach z zazdrością, jak dzielić obowiązki i przyjemności między partnerami, jak żyć w nieprzyjaznym otoczeniu.

Łącząc w książce wyniki badań i fakty, przedstawia kompetentną i bezstronną analizę poliamorii jako stylu życia i ruchu oraz umieszcza ją w kontekście psychospołecznym i historycznym. Zaczerpnięte z życia anegdoty pozwalają czytelniczce i czytelnikowi lepiej zrozumieć zjawisko poliamorii oraz osoby, które ją praktykują i cieszą się nią.

Deborah Anapol doktor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Waszyngtońskim. Jako trenerka relacji specjalizuje się w pracy z osobami odkrywającymi i zgłębiającymi poliamorię oraz świadome związki. Prowadzi seminaria i wygłasza wykłady na całym świecie.

Książka „Poliamoria” - oprawa twarda - Wydawnictwo Czarna Owca.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poliamoria"
Deborah Anapol - autor m.in.: