pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Po pierwsze bezpieczeństwo czyli BHP na nowo

Autor książki:

Magdalena Kozłowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 146 s.
EAN: 9788382198157
ISBN: 978-83-8219-815-7
Data: 2022-03-17
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Rewolucyjne spojrzenie na kulturę bezpieczeństwa i higieny pracy
Jesteś pracodawcą, przełożonym, pracownikiem służby bhp Ciąży na tobie odpowiedzialność za bezpieczeństwo podwładnych Męczą cię sformalizowany język, skomplikowane akty prawne i brak zrozumienia Jeśli tak - koniecznie przeczytaj tę książkę!
Magdalena Kozłowska, kierownik działu bhp z wieloletnim doświadczeniem, proponuje rewolucyjne podejście do zagadnień istotnych dla każdego, kto poważnie podchodzi do kwestii ochrony życia i zdrowia w miejscu pracy. W jasny i skuteczny sposób wprowadza w świat bezpieczeństwa XXI wieku, podpowiada, jak osiągnąć sukces w tej dziedzinie oraz podaje praktyczne rozwiązania, a przy okazji bezpardonowo rozprawia się z mitami dotyczącymi behapowców. Nie pozostawiajmy decyzji o przyszłości bezpieczeństwa przypadkowi i szczęściu - zmian nie da się uniknąć, ale warto zastanowić się, jak stawić im czoła!

Książka "Po pierwsze bezpieczeństwo czyli BHP na nowo" - Magdalena Kozłowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 146 stron i została wydana w 2022 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 22 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Marek K.; Ocena: 5 pkt.; Data: 2022-03-23
Świeże, nowoczesne spojrzenie na najważniejszą tematykę w zakresie pracy. Jako przełożony był zaskoczony czytając książkę, trochę niedowierzające, aby po przemyśleniu zgodzić się z Autorką i wprowadzić pewne zmiany w mojej organizacji. Dziękuję!
skomentuj opinię/recenzję [+]