pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kadry i płace - ujęcie prawne i praktyczne

Autor książki:

Michał Biernacki, Anna Kasperowicz

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375569841
ISBN: 978-83-7556-984-1
Data: 2017-09-18
74.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania działu kadrowo-płacowego to jeden z priorytetów kadry zarządzającej w każdej jednostce gospodarczej zatrudniającej pracowników. Prawidłowa polityka kadrowa, pozbawione błędów rozrachunki z pracownikami i związane z nimi prawidłowe rozliczenia publicznoprawne to cele służb kadrowo-płacowych. Osiągnięcie tych celów stanowi wyzwanie głównie ze względu na konieczność poruszania się w skomplikowanej materii przepisów prawnych oraz konieczności ich zastosowania w praktyce. Niezbędna wiedza w tej dziedzinie ma interdyscyplinarny charakter, ponieważ obejmuje aspekty kadrowo-płacowe, zarządcze, a nawet psychologiczne.

Książka zawiera:
- praktyczne ujęcie zagadnień kadrowo-płacowych w szerokim zakresie,
- zagadnienia teoretyczne wzbogacone przykładami,
- szeroką tematykę obejmującą m.in. nawiązanie i rozwiązanie stosunku pracy, naliczanie listy płac, zarządzanie kadrami, controlling personalny,
- omówienie wąskiej i aktualnej tematyki zatrudniania cudzoziemców.

Książka jest polecana uczestnikom studiów podyplomowych i szkoleń o tematyce kadrowo-płacowej oraz osobom rozpoczynającym pracę zawodową w działach kadr i płac, a także w działach finansowych. Stanowi kompleksowe opracowanie przydatne także doświadczonym pracownikom.

Książka "Kadry i płace - ujęcie prawne i praktyczne" - Michał Biernacki, Anna Kasperowicz (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2017 r. Cena 74.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.