pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Osoby ze spektrum autyzmu w biegu życia

Autor książki:

Anna Prokopiak

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788322793183
ISBN: 978-83-2279-318-3
Data: 2020-03-31
43.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Lektura książki dowodzi, że problematyka osób ze spektrum autyzmu jest inspirująca dla wielu autorów i zachęca do podejmowania badań skupionych na poszukiwaniu skutecznych strategii wsparcia i ich uwarunkowań. [...] Pomysł na książkę oceniam jako bardzo interesujący, o dużych walorach poznawczych i naukowych, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców, w tym głównie nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Z recenzji dr. hab. Zdzisława Kazanowskiego, prof. UMCS
Książka Osoby ze spektrum autyzmu w biegu życia ukazuje nowe, oryginalne wyniki badań naukowych dotyczące całego życia osób ze spektrum autyzmu. Jest to jedna z pierwszych prób naukowych uchwycenia większości życia ludzkiego naznaczonego zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Stanowi ona opracowanie bardzo ważnego obszaru dla teorii i praktyki pedagogiki specjalnej i medycyny. Oryginalne jest ujęcie całościowe problemu: od okresu dziecięctwa po okres dorosłości; od wsparcia sensorycznego po dietetykę; od raportów zastanych po źródła wytworzone.

Z recenzji ks. dr. hab. Andrzeja Kicińskiego, prof. KUL

Książka "Osoby ze spektrum autyzmu w biegu życia" - Anna Prokopiak (red.) - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2020 r. Cena 43.24 zł. Zapraszamy na zakupy!