pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Oskarżony rak. Śledztwo kryminalne

Autor książki:

David Khayat

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 207x145 mm
EAN: 9788324169504
ISBN: 978-83-2416-950-4
Data: 2019-03-25
25.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kim jest oskarżony rak? Jak działa? J ak się obronić?
Napisałem tę książkę po to, żebyś już nigdy nie bał się raka.

O raku pisano dotąd na dwa sposoby: o dietach i trybie życia, które pomagają w walce z nowotworem (jak słynny Antyrak), oraz w inspirujących biografiach osób, które te walkę wygrały.

Ta książka jest inna.

Światowej sławy onkolog to wybitny i wybitnie empatyczny lekarz i naukowiec, który prowadzi wojnę z rakiem na wszystkich polach i na całym świecie. Tym razem postanowił w oryginalny, mądry, przystępny sposób, a nawet z humorem przybliżyć nam tę wywołującą największy lęk chorobę i pokazać, jak pozbyć się tego lęku.

Profesor Khayat traktuje raka jak potencjalnego kryminalistę. Wszczyna więc śledztwo kryminalne, do którego nas zaprasza i krok po kroku przedstawia profil zabójcy, miejsce zbrodni, sposób działania, narzędzie zbrodni oraz nasze słabe i silne punkty: słabe - stres i złe emocje, silne - dobre emocje.

Zabieram cię na policyjne śledztwo. Nie daj się zwieść, rak to kryminalista. To potencjalny morderca, który niestety, jeśli nie zostanie aresztowany na czas, doprowadzi do końca swój zamysł: zbrodnię na niewinnej ofierze. Wspólnie, niczym policyjni śledczy, ruszymy jego tropem, aby zrozumieć, od czego rak się zaczyna. A to dzięki nowym wskazówkom. Niektóre z nich leżą czasem tuż pod nosem, a nie potrafimy ich dostrzec! Przeczuwamy, odgadujemy rolę niektórych czynników, ale niekoniecznie zdajemy sobie sprawę, że są one w rzeczywistości narzędziem zbrodni! Każdy z nas wyczuwał kiedyś intuicyjnie, że emocje mogą wpływać na nasze zdrowie. Ale nie zawsze w pełni zdajemy sobie sprawę z ich znaczenia. Bo, jak twierdzę, emocje rzeczywiście mogą przyczynić się do rozwoju złośliwej choroby. Pytanie brzmi: jak i dlaczego! Właśnie to ujawnię ci w naszym śledztwie.

Najnowsza książka profesora Khayata Oskarżony rak. Śledztwo kryminalne stała się w 2018 roku wydarzeniem we Francji i bestsellerem ze szczytów list. Pisała o niej cała francuska prasa: od periodyków naukowych, przez Le Figaro, L Express, Le Point, po prasę kobiecą jak Gala czy Femina. Wywiady z profesorem Khayatem emitowały największe stacje telewizyjne i radiowe.

Media zgodnie okrzyknęły ją niezwykle ważną, odkrywczą, potrzebną i pożyteczną, książką, która niesie nadzieję i pozwala przegnać lęk. Bo jak pisze profesor Khayat: Sami jesteśmy swoim najlepszym lekiem na raka.

Książka "Oskarżony rak. Śledztwo kryminalne" - David Khayat - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.