pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Antyrak. Nowy styl życia

Autor książki:

David Servan-Schreiber

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788382158427
ISBN: 978-83-8215-842-7
Data: 2022-02-07
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ŚWIATOWY FENOMEN WYDAWNICZY I MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER!
Jak żyć z rakiem - koncepcja walki z nowotworami.

Jak się odżywiać - antyrakowe diety i produkty.

Jak prowadzić antyrakowy styl życia.

Jak walczyć z nowotworami, stymulując naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Rak tkwi uśpiony w każdym z nas. Od nas zależy, czy zdołamy się przed nim obronić.

Antyrak w prosty i przystępny sposób przedstawia aktualny stan wiedzy o nowotworach i naturalnych środkach obronnych organizmu. Książka odpowiada na pytania kluczowe dla życia i zdrowia większości ludzi. Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka Co robić, by zahamować rozwój choroby i zapobiec jej nawrotowi Co jeść, jakie stosować diety Jakich potraw i produktów bezwzględnie unikać
Dr Servan-Schreiber opisuje naturalne metody lecznicze wspomagające walkę z nowotworami, stanowiące uzupełnienie metod tradycyjnych (chirurgii, radioterapii i chemioterapii). Jego książka w żadnym jednak wypadku nie może zastąpić zaleceń lekarza.

Dr Servan-Schreiber, neurochirurg i psychiatra, zajmował się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie schorzenia. W wieku trzydziestu jeden lat zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego guza mózgu, który nie dawał rokowań ani na wyleczenie, ani na życie dłuższe niż kilka lat. Podjął walkę z chorobą, która ostatecznie pokonała go prawie dwadzieścia lat później, w 2011 roku. Choć był zwolennikiem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie odrzucał osiągnięć naukowych i sposobów tradycyjnych. Jego ważnym wkładem w rozwój medycyny jest stworzenie nowej koncepcji walki z nowotworami opartej na stymulacji (za pomocą odpowiednio dobranych diet oraz stylu życia) naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.

Książka "Antyrak. Nowy styl życia" - David Servan-Schreiber - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.