pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Organizacja procesów obróbki i montażu części maszyn i urządzeń Podręcznik...
podręcznik:

Organizacja procesów obróbki i montażu części maszyn i urządzeń Podręcznik do nauki zawodu. Technik mechanik. Kwalifikacja M.44.1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302146480
ISBN: 978-83-0214-648-0
Data: 2015-04-27
50.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podręcznik do nauki zawodu technik mechanik realizujący treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M.44 (Organizowanie procesów obróbki i montażu części maszyn i urządzeń).

Planowanie procesów technologicznych obróbki i montażu części maszyn i urządzeń, dobór technik i metod do wytwarzania części maszyn i urządzeń, dobór materiałów konstrukcyjnych do wytwarzania części maszyn i urządzeń, dobór rodzajów obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej do wytwarzania części maszyn i urządzeń oraz dobór narzędzi i urządzeń do wytwarzania części maszyn i urządzeń - to tylko niektóre zagadnienia omówione w podręczniku. Wiedza teoretyczna poparta została licznymi przykładami i ćwiczeniami wskazującymi sposoby jej praktycznego zastosowania.

Podręcznik „Organizacja procesów obróbki i montażu części maszyn i urządzeń Podręcznik do nauki zawodu. Technik mechanik. Kwalifikacja M.44.1” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 50.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krzysztof Grzelak, Stanisław Kowalczyk - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wykonywanie połączeń materiałów - okładka podręcznika

Wykonywanie połączeń materiałów Podręcznik do...

Janusz Figurski, Stanisław Popis