pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odpowiedzialność za szkody łowieckie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
EAN: 9788382861686
ISBN: 978-83-8286-168-6
Data: 2022-03-30
130.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W książce przedstawiono procedury postępowania w sprawach odpowiedzialności za szkody łowieckie, czyli powodowane wykonywaniem polowania oraz wyrządzane przez określone gatunki zwierząt łownych. Autorzy szczególną uwagę zwracają na to, kiedy otwiera się droga sądowa dochodzenia roszczeń w tych sprawach oraz jak oszacować takie szkody.

Celem opracowania jest odpowiedź na następujące pytania: kto powinien odpowiadać za szkody łowieckie, na jakiej podstawie prawnej, w jakim zakresie oraz w jakim trybie.

Publikacja jest przeznaczona dla zarządców i dzierżawców obwodów łowieckich oraz wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego, pracowników nadleśnictw i regionalnych dyrekcji Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. Zainteresuje pracowników zarządów województw, a także rolników dochodzących wynagrodzenia szkód łowieckich. Będzie przydatna również biegłym sądowym, adwokatom, radcom prawnym oraz sędziom zawodowo zajmującym się tymi sprawami.

Książka "Odpowiedzialność za szkody łowieckie" - Daria Danecka, Wojciech Radecki - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2022 r. Cena 130.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.