pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy

Autor książki:

Kevin Duncan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 150 s.
Wymiar: 120x180 mm
EAN: 9788381321136
ISBN: 978-83-8132-113-6
Data: 2019-09-24
24.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ludzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Obrazy mają przewagę nad słowami. Poznaj najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujesz koncepcję i z sukcesem sprzedasz swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże Ci zwizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce.

Z książki dowiesz się m. in.:
jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne, w czym pomoże Ci diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa, jak używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon, do czego służy oś czasu, jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny. Poradnik powstał na bazie doświadczeń międzynarodowych konsultantów, naukowców, studentów MBA i menedżerów. Książka zawiera użyteczne porady i szkice. Pod każdym rozdziałem zamieszczono praktyczne ćwiczenia.

Książka należy do serii Inspiracja i kreatywność
W najbliższym czasie w serii ukażą się:
Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły, Kevin Duncan
Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych, Nicole Soames
Kevin Duncan. Jest doradcą biznesowym, ekspertem ds. marketingu i mówcą motywacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze komunikacji i reklamy. Od kilkunastu lat doradza firmom w prowadzeniu biznesu.

Autor 20 książek biznesowych, m. in. I co z tego. Najważniejsze pytania dotyczące biznesu (2018), Start: Jak uruchomić własną firmę (2009), Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca (2013) oraz bestsellerowego poradnika Od olśnienia do myślenia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy. (The Diagram Book). Prawa do niego sprzedano do ponad 10 krajów. Po jego sukcesie napisał kolejny pt. Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły (The Ideas Book).

Książka "Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy" - Kevin Duncan - oprawa twarda - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.