pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

O stawaniu się stoikiem. Czy jesteście gotowi na sukces?

Autor książki:

Tomasz Mazur

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dom Wydawniczy PWN
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 128x200 mm
EAN: 9788377055137
ISBN: 978-83-7705-513-7
Data: 2014-04-07
30.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Eryk, biznesmen w średnim wieku, ma żonę, z którą coraz trudniej mu się dogadać, trójkę dzieci, które przestaje rozumieć, niewielu przyjaciół i sporo znajomych, którzy zaczynają go często irytować. Niejedno już przeżył i z różnych powodów czuje się nieszczęśliwy. Żeby przezwyciężyć kłopoty stał się stoikiem.

Jak rozpoznać współczesnego stoika Czy łatwo nim zostać w XXI wieku Czy dzisiaj stoicyzm ma w ogóle jakiś sens i w czym może ci pomóc Jeżeli nie radzisz sobie z silnymi emocjami, które utrudniają ci życie - stań się stoikiem. Jeżeli właściwa organizacja czasu i hierarchia celów cię przerastają, a na dodatek zapominasz, co jest naprawdę ważne - stań się stoikiem. Jeżeli masz problemy z ludźmi w relacjach zawodowych czy prywatnych - stań się stoikiem. Jeżeli w twoim życiu brakuje pogody ducha i wewnętrznej harmonii - stań się stoikiem.

Nie jest to proste i nie dzieje się nagle, ale jest możliwe. Sprawdź jak to osiągnąć.

Tomasz Mazur - współczesny praktykujący stoik, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, założyciel Centrum Praktyki Stoickiej, organizator publicznych warsztatów i seminariów stoickich, ojciec trójki dzieci. Jest autorem książek: Zbawienie przez filozofię. Interpretacja twórczości Henryka Elzenberga (2003), Kapryśni bogowie Sokratesa (2008), Kamyk filozoficzny. Nowożytność. Podręcznik filozofii do szkół ponadgimnazjalnych (2010), Fiasko. Poradnik nieudanej egzystencji (2012).

Książka "O stawaniu się stoikiem. Czy jesteście gotowi na sukces?" - Tomasz Mazur - oprawa miękka - Wydawnictwo Dom Wydawniczy PWN. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2014 r. Cena 30.50 zł. Zapraszamy na zakupy!