pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na...
Tytuł książki:

Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 388 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788375796087
ISBN: 978-83-7579-608-7
Data: 2017-06-22
37.44  59.90  22.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Uaktualnione i rozszerzone wydanie bestsellerowej książki, która zmieniła życie wielu milionów osób na całym świecie
Naukowcy nie mają żadnych wątpliwości, a wyniki ich badań są jednoznaczne - każdy może znacząco zmniejszyć ryzyko rozwoju raka, chorób serca czy cukrzycy, zmieniając swoją dietę.

Ponad trzydzieści lat temu światowej sławy specjalista w zakresie nauk o odżywianiu T. Colin Campbell wraz ze swoim zespołem rozpoczął w Chinach wyjątkowy projekt badawczy. Było to najobszerniejsze z przeprowadzonych kiedykolwiek badań nad związkiem między dietą a rozwojem chorób cywilizacyjnych. Uzyskane wyniki i przeprowadzone doświadczenia przekonały naukowców o szkodliwości diety bogatej w białko zwierzęce i ogromnych korzyściach zdrowotnych wynikających ze spożywania nieprzetworzonych produktów roślinnych.

W 2005 roku dr T. Colin Campbell z synem Tomem, również lekarzem, podzielili się swoją wiedzą ze wszystkimi, pisząc Nowoczesne zasady odżywiania, które uznano za jeden z najważniejszych tytułów w historii o diecie i zdrowiu.

Wzbogacone nowymi treściami drugie wydanie tej przełomowej książki zawiera najnowsze, niepodważalne dowody dobroczynnego wpływu diety roślinnej na nasze zdrowie, a także aktualne informacje o zmianach w systemie medycznym i korzyściach, jakie mogą odnieść pacjenci z rosnącego zainteresowania żywieniem opartym na produktach roślinnych.

Nowoczesne zasady odżywiania - wydanie uaktualnione i rozszerzone to książka, która niesie jasne i zwięzłe przesłanie, obalając przy tym liczne mity na temat zdrowia i porządkując panujący chaos informacyjny.

Książka "Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 388 stron i została wydana w 2017 r. Cena 37.44 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Superfood - okładka książki

Superfood

Damian Kordas
Retrowarzywa - okładka książki

Retrowarzywa

Paweł Łukasik, Grzegorz Targosz
Produkty podobne:
Antyrak - okładka książki

Antyrak

David Servan-Schreiber
Dieta witalna - okładka książki

Dieta witalna

Barbara Jakimowicz-Klein