pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nowe wyzwania dla przedsiębiorstw na rynkach finansowych

Autor książki:

Jerzy Więcławski, Joanna Fila

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375567793
ISBN: 978-83-7556-779-3
Data: 2015-11-12
27.65 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ostatni kryzys finansowy doprowadził do szeregu zmian regulacyjnych i przewartościowań w systemie finansowym. Większa restrykcyjność banków w finansowaniu przedsiębiorstw skłania te podmioty w coraz większym stopniu do pozyskiwania środków ze źródeł pozabankowych. W kolejnych rozdziałach książki przedstawiono nowe zjawiska i rozwiązania pojawiające się w pokryzysowej gospodarce powracającej na ścieżkę szybkiego rozwoju. Wskazano możliwości i sposoby zaspokajania potrzeb finansowych przedsiębiorstw za pośrednictwem różnych segmentów rynku kapitałowego, w tym międzynarodowego, sekurytyzacji oraz podejmowania optymalizacji podatkowej w odniesieniu do inwestycji kapitałowych. Przedstawiono problem oceny wiarygodności finansowej przedsiębiorstw i rozwiązań informacyjno-kontrolnych wdrażanych w tych podmiotach. W pracy przedstawiono także aktualne kwestie związane z rozwojem firm rodzinnych oraz instytucji otoczenia biznesu.

Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców zainteresowanych problematyką najnowszych zjawisk w zakresie finansowania przedsiębiorstw na rynku kapitałowym.

Książka "Nowe wyzwania dla przedsiębiorstw na rynkach finansowych" - Jerzy Więcławski,Joanna Fila (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2015 r. Cena 27.65 zł. Zapraszamy na zakupy!