pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nowa Zelandia. Podróż przedślubna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wielka Litera
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 205x144 mm
EAN: 9788380325913
ISBN: 978-83-8032-591-3
Data: 2021-04-13
29.43  29.71  0.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa Zelandia jedno z najbardziej przyjaznych mieszkańcom państw świata. Premierką została tu kobieta po trzydziestce, tutaj kręcono Hobbita, tylko tu mieszka ptak kiwi, a na jednego człowieka przypada sześć owiec. Para podróżników zakochani w sobie sceptyczny naukowiec (doktor habilitowany chemii), a przy tym poczytny pisarz, i humanistka chłonąca świat wszystkimi zmysłami, pasjonatka życia. Gdy ona opowiada o zapierających dech w piersiach odcieniach krajobrazu, jego fascynuje skład chemiczny basenów błotnych. Są niczym ogień i woda, niebo i ziemia. Ale łączy ich wspólne patrzenie w tym samym kierunku. Ta książka wypełniona jest maoryskimi legendami oraz opowieściami o przyrodzie i kulturze, o tradycyjnym maoryskim tańcu haka i tatuażach mako, o rybach lucjanach oraz o najpiękniejszych szczytach gór, które kąpią się w chmurach.
To książka o korzystaniu z życia pełną piersią. O doznawaniu i smakowaniu. O parzeniu sobie stóp gorącą ziemią, ogłuszającym huku wodospadu i niespotykanych nigdzie indziej odcieniach błękitu i zieleni. O nieznajomych dzielących się swoimi fascynującymi życiorysami i tubylcach zachwalających lokalne atrakcje. O łapaniu chwili. Tym cenniejszej, kiedy ma się u boku ukochaną osobę. I o matematyce związku: szczęściu, które się mnoży, i kłopotach, które się dzieli.

Książka "Nowa Zelandia. Podróż przedślubna" - Janusz L. Wiśniewski, Ewelina Wojdyło - oprawa miękka - Wydawnictwo Wielka Litera. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]