pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Puzzle

Autor książki:

Piotr Siondalski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feniks
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 310 s.
EAN: 9788395874376
ISBN: 978-83-9587-437-6
Data: 2020-10-13
22.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Grupa przyjaciół zwiedza mało znane wyspy Nowej Zelandii. Dyskretną opiekę nad wędrowcami sprawuje Teodor - gdańszczanin, którego PRL-owska rzeczywistość zmusiła do ucieczki z kraju. Niezwykła wędrówka przez Jugosławię, Włochy, Francję i Anglię doprowadziła go do Nowej Zelandii, gdzie spędził wiele lat. Zdobył doświadczenie, stał się cenionym kardiochirurgiem, wojskowym oblatywaczem i komandosem.

Historia jego życia kryje wiele tajemnic. Od Bursztynowej Komnaty po skarb na Westerplatte, a także nieznanego brata bliźniaka. Wszystko to małe, niepozorne kawałki, które niczym puzzle odpowiednio dopasowane, tworzą przepiękny obraz życia. Życia pełnego tajemnic, kombinacji i złudzeń.

Wejdźcie razem z nami do świata Piotra Siondalskiego i spróbujcie ułożyć układankę. Czy znajdziecie brakujący element?
Zjawisko sięgania po pióro przez kardiochirurgów jest o wiele korzystniejsze dla ludzkości niż sięganie po lancet przez pisarzy. Również z tego względu zapraszam do lektury powieści Piotra Siondalskiego: naprawiacza serc, podróżnika i kolekcjonera pasji. Puzzle to oryginalna hybryda dziennika z wyprawy do Nowej Zelandii z intrygującym thrillerem będącym wyprawą wyobraźni.

Maciej Siembieda, pisarz, reportażysta, dziennikarz
"Puzzle" to książka, która zdecydowanie będzie w mojej topce. Historia gdańszczanina przeniesie Was wprost do Nowej Zelandii, ale i zostanie w Waszych sercach na bardzo długo. Gorąco polecam! Paulina Nowaczyk, autorka

Książka "Puzzle" - Piotr Siondalski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Feniks. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2020 r. Cena 22.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.