pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Niepewność przekleństwem kobiet
Tytuł książki:

Niepewność przekleństwem kobiet

Autor książki:

Helene Lerner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301184971
ISBN: 978-83-0118-497-1
Data: 2016-02-17
44.36  49.00  4.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Jeśli rozejrzysz się wokół siebie, na pewno znajdziesz przynajmniej jedną kobietę, która nie wykorzystuje swojego potencjału, a powinna zajmować wysokie stanowisko, być liderką, przywódcą. Być może to Twoja przyjaciółka, a może TY?
Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kobiety nie dość często zajmują stanowiska wyższego szczebla w biznesie, polityce, organizacjach pozarządowych? Problemem jest pewność siebie rozumiana jako odwaga podejmowania działań, których rezultatów nie da się przewidzieć. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana! A perfekcjonistki, które podejmują jedynie działania skazane na sukces, nie podejmując ryzyka, z reguły nie osiągają swoich celów. Ta książka ma pokazać, że kobiety sukcesu, też czasem się boją, ale mimo strachu podejmują wyzwania, działają.

Bazując na doświadczeniu swoim, uznanych kobiet biznesu oraz badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród kobiet pracujących, autorka przedstawia praktyczne strategie, aby obalić mit niepewności i lepiej radzić sobie z trudnościami i uprzedzeniami na rynku pracy. Dla swoich czytelniczek stworzyła również trzydzieści Iskierek Pewności Siebie - prostych i skutecznych ćwiczeń, których zastosowanie pomoże w rozwoju kariery zawodowej zarówno liderkom, jak kobietom, które dopiero marzą o awansie osiągnąć sukces.

Książka "Niepewność przekleństwem kobiet" - Helene Lerner - oprawa twarda - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2016 r. Cena 44.36 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Fitness mózgu - okładka książki

Fitness mózgu

Elkhonon Goldberg, Alvaro Fernandez, Pascale Michelon
Produkty podobne:
Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych - okładka książki

Przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach

Stephen R. Covey, Bob Whitman, Breck England
Jak być dwudziestolatkiem - okładka książki

Jak być dwudziestolatkiem

Przemysław Chojecki, Kasia Suro (red.)