pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Naucz się kocie. Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwiej

Autor książki:

Sarah Ellis, John Bradshaw

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Blister
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788380156609
ISBN: 978-83-8015-660-9
Data: 2018-01-17
Cena wydawcy: 36.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zakłada się, że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą, że jest to możliwe, a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres, sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem.

Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się, jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami, takimi jak: kontakt z ludźmi, zwierzętami, wizyty u weterynarza, zabiegi medyczne, noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady "z życia", zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami, a także efektowne fotografie.

Jest to książka niezbędna dla każdego, kto naprawdę ceni swoją przyjaźń z domowym kotem i chciałby uczynić jego życie łatwiejszym.

John Bradshaw jest dyrektorem Instytutu Antrozoologii w Uniwersytecie Bristolskim oraz autorem bestsellerów z listy "New York Timesa": Cat Sense i Dog Sense (wyd. pol. Zrozumieć kota i Zrozumieć psa). Mieszka w Southampton w Anglii.

Sarah Ellis jest behawiorystką zwierzęcą specjalizującą się w problemach kotów, pracuje w organizacji charytatywnej International Cat Care, wykłada na Uniwersytecie Lincoln. Mieszka w Wiltshire w Anglii.

Książka "Naucz się kocie. Jak sprawić, by ludzie i koty żyli razem szczęśliwiej" - Sarah Ellis, John Bradshaw - oprawa Blister - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]