pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Naturalne leczenie boreliozy

Autor książki:

Wolf-Dieter Storl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purana
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788360170410
ISBN: 978-83-6017-041-0
Data: 2012-02-14
31.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Borelioza jest uleczalna; nie ma powodu do strachu! Do takiego wniosku doszedł Wolf-Dieter Storl, etnobotanik, który sam padł ofiarą boreliozy, po przeprowadzeniu intensywnych i szeroko zakrojonych badań.

Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy narząd i upozorować każdy objaw. Krętki boreliozy potrafią zmylić układ odpornościowy, a antybiotyki w konfrontacji z nimi są często bezsilne.

Elementy skutecznego leczenia boreliozy można jednak odnaleźć w tradycyjnej medycynie chińskiej, w uzdrowicielskiej wiedzy Indian, w homeopatii i w ziołolecznictwie, przekazywanym w świecie zachodnim z pokolenia na pokolenie. Wolf-Dieter Storl zbadał je i z powodzeniem wypróbował na sobie samym. Swą metodę oparł na szczeci i terapii przegrzaniem.

Książka na tle aspektów biologicznych, kulturowych i społecznych tej nowej zarazy ukazuje drogę do skutecznego, holistycznego leczenia boreliozy.

Leczenie antybiotykami osób z objawami przewlekłej boreliozy lub zespołu poboreliozowego może wywołać u nich poważne szkody New England Journal of Medicine

Książka "Naturalne leczenie boreliozy" - Wolf-Dieter Storl - oprawa miękka - Wydawnictwo Purana. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2012 r. Cena 31.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.