pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Najlepszy Networker na świecie

Autor książki:

John Milton Fogg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 210x135 mm
EAN: 9788364437038
ISBN: 978-83-6443-703-8
Data: 2014-11-05
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy chciałbyś zostać najlepszym networkerem na świecie Większość ludzi poczuje się zbyt zakłopotana, aby przyznać się do takich pragnień. W tej książce dowiesz się jednak, że ci, którzy zaprzeczają, kłamią. Tak naprawdę każdy chciałby nim zostać.

Kiedy będziesz czytać tę książkę, zwróć uwagę na to, co najbardziej podoba ci się w ,,Najlepszym networkerze na świecie". Zastanów się, co sprawia, że dane rzeczy czy cechy są dla ciebie istotne lub cenne - byłoby doskonale, gdyby udało ci się spisać te przemyślenia.

Zdradzę ci teraz pewien sekret. To wszystko, co najbardziej podziwiasz w ,,Najlepszym networkerze na świecie", to jednocześnie wszystko to, co najbardziej podziwiasz w sobie.

To, co najbardziej podoba się nam u innych, najbardziej podoba się nam również u nas. Nazywamy to grą luster i niezależnie jak bardzo będziesz temu zaprzeczał, nie zmieni to faktu, że tak po prostu jest. Wszystko, co podoba ci się w ,,Najlepszym networkerze na świecie", możesz znaleźć również w sobie - to część ciebie. Już teraz.

To dlatego możesz się stać ,,Najlepszym networkerem na świecie". Tak naprawdę to już nim jesteś, a przynajmniej masz wszystko, co trzeba, aby nim zostać.

Jeżeli potrzeba ci sprawdzonej strategii, która pomoże ci osiągnąć twój wymarzony cel, oto ona: Chciej tego, o czym marzysz i czego pragniesz dla siebie, ale jeszcze bardziej dla innych.

Książka "Najlepszy Networker na świecie" - John Milton Fogg - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]