pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Na pomoc! Dziecko się nudzi. Gotowa ściąga zabaw (+ DVD)
Tytuł książki:

Na pomoc! Dziecko się nudzi. Gotowa ściąga zabaw (+ DVD)

Autor książki:

Natalia Minge, Krzysztof Minge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Formsoft
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788394308308
ISBN: 978-83-9430-830-8
Data: 2015-11-02
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Pierwsza pomoc. Poradnik dla dzieci
Pierwsza pomoc. Poradnik dla dzieci 7.95 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Porozmawiajmy o autyzmie
Porozmawiajmy o autyzmie 51.95 zł pozycja dostępna!

Poradnik z płytą DVD dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 4 - 9 lat. Jego pierwszym celem jest rozwijanie u dzieci takich cechy umysłu jak: pamięć, koncentracja, spostrzegawczość, umiejętności matematyczne, wyobraźnia przestrzenna, itd. Poradnik odwołuje się do załączonych do książki komputerowych gier edukacyjnych z serii Akademia Umysłu? JUNIOR.

W książce znajdziecie ponad 100 pomysłów na zabawy z dziećmi w domu i na dworze. Część z nich tematycznie powiązana jest z załączonymi na płycie DVD programami, inne to po prostu szalone gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców, które sprawią, że wspólne spędzanie czasu będzie niezapomnianą przygodą.

Zadbacie o integrację rodzinną i wzmacnianie więzi z dzieckiem. Dzieci uwielbiają spędzać czas z rodzicami, pragną działać i dowiadywać się nowych rzeczy. Pragną się rozwijać i kochają się uczyć, zwłaszcza gdy mogą to robić w ciepłej rodzinnej atmosferze, w towarzystwie tych, których najbardziej kochają. Proponowane zabawy skłonią was do wspólnego przyglądania się światu, a także pomogą zapoznać dziecko z licznymi faktami dotyczącymi otaczającej rzeczywistości. A więc: wyłącz telewizor i do dzieła!
Autorami książki są Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, prowadzą poradnię dla rodziców Hipokampus.

Książka "Na pomoc! Dziecko się nudzi. Gotowa ściąga zabaw (+ DVD)" - Natalia Minge, Krzysztof Minge - oprawa twarda - Wydawnictwo Formsoft. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Natalia Minge, Krzysztof Minge - autor m.in.: