pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mikrobiom sposób na pokonanie chorób

Autor książki:

Anne Katharina Zschocke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vital
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 143x201 mm
EAN: 9788365846464
ISBN: 978-83-6584-646-4
Data: 2018-03-23
Cena wydawcy: 59.50 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bakterie jako medycyna przyszłości
Jest to pierwsza książka na polskim rynku, która opisuje kompleksową terapię mikrobiomu. Poznasz jej zasady oraz dolegliwości, które jest w stanie pokonać. Aby przywrócić równowagę zaburzonej mikroflory i wyleczyć związane z tym choroby, potrzebne jest między innymi dostarczenie bakterii oraz pożywki dla nich. Dowiesz się czym jest EM oraz najlepsze sposoby praktycznego jego stosowania wraz ze szczegółowymi radami i instrukcjami.

Terapia mikrobiomu w praktyce
Poznasz praktyczne zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne mieszanek bakterii w różnych chorobach, łącznie z dokładnym dawkowaniem. Z łatwością pozbędziesz się zespołu jelita drażliwego, stanów zapalnych, problemów żołądkowych, cukrzycy czy depresji. Zasiedlisz dobrymi bakteriami pomieszczenie i zneutralizujesz nieprzyjemne zapachy. Możesz mieszanką EM myć owoce i warzywa, wycierać blaty i naczynia. Terapię mikrobami możesz też stosować na roślinach i zwierzętach domowych.

Zwalczaj choroby zdrowymi bakteriami.

Książka "Mikrobiom sposób na pokonanie chorób" - Anne Katharina Zschocke - oprawa miękka - Wydawnictwo Vital. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2018 r.