pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego
Tytuł książki:

Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego

Autor książki:

Urszula Kierczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 114 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788375879650
ISBN: 978-83-7587-965-0
Data: 2012-04-16
20.12  24.80  4.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego - Urszula Kierczak - opis książki:

Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego to publikacja napisana przez nauczyciela praktyka, dla innych nauczycieli. Zawarte w przewodniku informacje umożliwią każdemu nauczycielowi realizację zadań edukacyjnych metodą projektów. Przepisy prawa oświatowego wprowadzają obowiązek realizacji metody projektów przez uczniów gimnazjum, ale także w szkole podstawowej i ponadgimnazjalnej warto realizować zadania tą metodą.

Metoda projektów jest najbardziej twórcza i jednocześnie najpełniej kształcąca kompetencje kluczowe. Każdy współczesny nauczyciel powinien włączyć ją do swojego warsztatu pracy. Także nauczyciele wychowania fizycznego powinni realizować zadania dydaktyczne z wykorzystaniem metody projektów.

W pierwszej części przewodnika znajdują się podstawowe wiadomości teoretyczne dotyczące metody projektów. W zwięzły i prosty sposób zostały przedstawione informacje o tym, czym jest projekt edukacyjny i na czym polega metoda projektów.

W drugiej części przewodnika opisane są przykłady zrealizowanych projektów edukacyjnych. Publikacja zawiera wzory wszystkich dokumentów, które powinny powstać w czasie realizacji projektu. Opisane projekty są źródłem pomysłów i inspiracji, mogą być realizowane nie tylko przez nauczycieli wychowania fizycznego, ale także przez innych przedmiotowców.

Największe zalety przewodnika to jego przejrzystość, materiał teoretyczny opisany językiem prostym i czytelnym, przykłady praktycznych rozwiązań zawierają treści spójne z nową podstawą programową.

Opisane przykłady projektów, wraz z dokumentacją, pozwolą każdemu nauczycielowi na sprawne i łatwe zrealizowanie swoich pierwszych projektów.

Książka „Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 114 stron i została wydana w 2012 r. Cena 20.12 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Metoda projektów w pracy nauczyciela wychowania fizycznego"
Urszula Kierczak - autor m.in.:
Koncepcja edukacji fizycznej. Zdrowie. - okładka książki
Koncepcja edukacji fizycznej. Zdrowie. Sport.... Urszula Kierczak, Janusz Janota;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rozwojowe wzgórze. Program rozwoju - okładka książki
Rozwojowe wzgórze. Program rozwoju osobistego... Ewa Baranowska-Jojko, Aleksandra Wiechuła
Produkty podobne: