pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Meble od nowa. Domowe renowacje

Autor książki:

Małgorzata Budzich

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK Literanova
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788324056309
ISBN: 978-83-2405-630-9
Data: 2019-09-05
47.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Świat oszalał na punkcie starych mebli. W wielkim stylu wracają komody, krzesła i fotele z lat 60. Z wiejskich strychów, pchlich targów i śmietnikowych wystawek meble znikają jak świeże bułeczki, a internet pęka w szwach od twórczych projektów.

Masz dosyć seryjnych mebli i szukasz czegoś, co nada indywidualny charakter twojemu wnętrzu? A może od pewnego czasu myślisz o samodzielnym odnawianiu mebli, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ta książka jest dla ciebie!
Dowiesz się, jakie narzędzia są naprawdę potrzebne i jak nie wydać na nie dużo. Przekonasz się, że tapicerowanie nie jest wcale takie trudne. Poznasz stolarskie receptury i zaskakujące triki, a przede wszystkim odnajdziesz w sobie moc i pasję tworzenia. Zyskasz nie tylko solidne podstawy w temacie oczyszczania, dekorowania i zabezpieczania mebli, ale dowiesz się także:
-dlaczego w odnawianiu mebli tak ważne jest żelazko?
-po co ci orzechy włoskie do renowacji blatu?
-jaką rolę w naprawie mebli mogą odegrać pałeczki do sushi?
Dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie staroci!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Książka "Meble od nowa. Domowe renowacje" - Małgorzata Budzich - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK Literanova. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2019 r. Cena 47.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.