pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Magia traw

Autor książki:

Danuta Młoźniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Multico
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 200 s.
EAN: 9788377635445
ISBN: 978-83-7763-544-5
Data: 2023-01-19
43.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Magia traw Danuty Młoźniak zapoznaje czytelnika z bogactwem traw ozdobnych, które można sadzić w naszych ogrodach, a także w pojemnikach na balkonach i tarasach. Piękne zdjęcia przekonują nas, że trawy są niezbędnym elementem każdego ogrodu. Autorka, która sama od 25 lat stosuje trawy w swych projektach i zrealizowanych ogrodach, mówi: uwielbiam ich uspokajający szum i ruch na wietrze, a że w ostatnich latach stały się niesłychanie modne, tym bardziej warto je sadzić.

Książka przedstawia walory traw ozdobnych i zawiera wszelkie potrzebne informacje o ich uprawie i pielęgnacji. Wskazuje także ich wady, aby ułatwić decyzję co do wyboru konkretnych gatunków. Przede wszystkim jednak przedstawia niesłychaną urodę traw i ogromne ich zalety w kompozycjach ogrodowych. Wartością dodatkową są gotowe projekty i wizualizacje, które można wykorzystać we własnym ogrodzie.

Kto już uległ magii traw, ten znajdzie w książce wielkie bogactwo pomysłów na ich najlepsze wykorzystanie. A kto jeszcze nie zna traw ozdobnych, to po obejrzeniu zdjęć niechybnie stanie się ich wielbicielem.

Książka "Magia traw" - Danuta Młoźniak - oprawa twarda - Wydawnictwo Multico. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2023 r. Cena 43.72 zł. Zapraszamy na zakupy!