pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lwowski kasiarz

Autor książki:

Witold J. Ławrynowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
EAN: 9788375657982
ISBN: 978-83-7565-798-2
Data: 2023-01-04
29.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gdy młody student inżynierii, a właściwie znany czytelnikom z poprzedniej części weteran Wielkiej Wojny i znakomity włamywacz do Galicyjskiej Kasy Oszczędnościowej, snuje plany o wakacjach, ukończeniu studiów i pobraniu się z ukochaną, sława poprzednich dokonań odszukuje go nawet w innym kraju. Tym razem ktoś o znaczących wpływach potrzebuje talentu Wincentego Jaszyńskiego do osiągnięcia swoich celów. Zdaje się, że mistrz włamań nie ma wyboru - współpraca jednak naraża na śmiertelne niebezpieczeństwo jego i jego narzeczoną po tym, gdy okażą się być dłużej niepotrzebni, ale powrót do normalnego życia nie jest już możliwy.

Jaszyński nie wie jednak, że plany wobec niego ma również ktoś, komu zależy by pozostać nieujawnionym. Dla niemieckiego oficera ma być tylko narzędziem, dla kogoś w bolszewickiej Rosji zdaje się celem samym w sobie. Wybitny umysł nie może stać się bezwolną marionetką w rękach oprawców, ale nie jest w stanie uwolnić się z pułapki sam. Kiedy złe zamiary dwóch stron zakleszczają Jaszyńskiego w sytuacji na pierwszy rzut oka bez wyjścia, pojawia się osoba gotowa mu pomóc. Tylko czy można jej ufać, a może i ona ma w tym swój cel

Książka "Lwowski kasiarz" - Witold J. Ławrynowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2023 r. Cena 29.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.