pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga do człowieczeństwa

Autor książki:

Witold J. Ławrynowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 235x154 mm
EAN: 9788375653793
ISBN: 978-83-7565-379-3
Data: 2014-10-28
23.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Z pogromu pociągu sanitarnego ocalało niewielu. Dla Wiktora najważniejszą pasażerką była oczywiście Halina. Uratowanie jej stało się dla porucznika Powalskiego priorytetem. Tymczasem urodzajne ziemie Ukrainy zaroiły się mnóstwem bolszewickich żołnierzy, front wciąż się cofał, a Armia Czerwona parła naprzód, ku Warszawie. Zbliżała się jedna z najważniejszych bitew w historii Europy. Jakże więc w tej wojennej zawierusze, wśród bolszewickich maruderów i dezerterów, komisarzy i agentów Czeki oraz ich ,,białych" przeciwników odnaleźć zagubioną polską sanitariuszkę W takich poszukiwaniach trzeba się kierować nie kompasem, ale sprytem, ludzi przekonywać nie logiką, ale siłą, a jeśli wszystko inne zawiedzie - liczyć na mocne ramiona przyjaciela i łut szczęścia.

"Droga do człowieczeństwa" to trzecia (po "Halinie" i "Kiedy krwawią kwiaty ") część przygód porucznika Wiktora Powalskiego i sanitariuszki Haliny Drozdowskiej, które rozgrywają się na tle wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. Wielki bój o władzę nad bohaterami stoczą dwie potężne siły: Eros i Tanatos - Miłość i Śmierć, pytanie tylko, która okaże się silniejsza.

Książka "Droga do człowieczeństwa" - Witold J. Ławrynowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2014 r. Cena 23.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.