pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Salome

Autor książki:

Izabela M. Krasińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 9788327161925
ISBN: 978-83-2716-192-5
Data: 2022-03-07
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pełna namiętności powieść z elementami thrillera psychologicznego
Pięć lat temu Dorota i Przemek przeżyli tragedię, która odmieniła ich życie. Dzisiaj małżonków łączą jedynie wzajemny żal, pusty dom i dogasająca miłość, po której zostały tylko smutne wspomnienia
Kiedy na horyzoncie pojawia się Sandra, fascynująca studentka polonistyki, profesor traci dla niej głowę. Dziewczyna przypomina mu biblijną Salome - i tak jak ona rozpala zmysły. Tymczasem Dorota próbuje odzyskać miłość męża Przemek - rozdarty między powinnością a namiętnością - staje przed wyborem, którego konsekwencje zaważą na całym jego życiu.

To nie jest banalny romans, lecz
Zbrodnia, której nie można wybaczyć.

Kara, którą należy wymierzyć.

Zemsta, która kiełkuje latami.

Mroczne tajemnice, namiętności i emocje od pierwszej do ostatniej strony. Wraz z rozwojem wydarzeń napięcie staje się nie zniesienia, a historia nieodkładalna. Przekonajcie się sami, jakie mogą być konsekwencje pożądania. Salome to kusząca opowieść, od której nie sposób się oderwać!
Alicja Sinicka

Książka "Salome" - Izabela M. Krasińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.