pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W sercu wroga. Między jeziorami. Tom 1

Autor książki:

Magdalena Wala

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
EAN: 9788327162045
ISBN: 978-83-2716-204-5
Data: 2022-05-16
27.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwszy tom nowej, rozdzierającej serce sagi Magdaleny Wali
Jest wiosna 1944 roku. W cieniu wojny wśród mazurskich jezior rodzi się uczucie, które może kosztować życie
Amalia Heyn to córka bogatych mazurskich gospodarzy, lecz od dnia ślubu z Niemcem należy do rodziny nazistów. Dziewczyna jest świadoma okrucieństwa wojny, martwi się o życie walczącego na froncie męża, ale nie umie się odnaleźć wśród ludzi ślepo wierzących w potęgę Hitlera i Rzeszy Do gospodarstwa Heynów trafi a Piotr Liszkiewicz, polski robotnik przymusowy. Tajemniczy mężczyzna pała nienawiścią do Niemców. Marzy o zemście. Nie zdaje sobie sprawy, że jedyną osobą, która dobrze mu życzy, jest Amalia.

Mimo początkowej niechęci między Amalią a Piotrem nawiązuje się nić porozumienia. Oboje wiedzą, że ich przyjaźń jest zakazana, jednak z czasem serca przestają słuchać rozumu Co zrobić z rodzącą się miłością, za którą grozi śmierć
Magdalena Wala znów po mistrzowsku tworzy powieść osadzoną w czasach, które wymagały dokonywania najtrudniejszych wyborów. To poruszająca historia o potrzebie kochania i bycia kochanym oraz o poszukiwaniu siebie w miejscu, w którym narodowość definiowała człowieka. Cenna lekcja, z której warto wyciągnąć wnioski. Polecam!
Magdalena Majcher, autorka m.in. Mocnej więzi i Małych zbrodni

Książka "W sercu wroga. Między jeziorami. Tom 1" - Magdalena Wala - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.