pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!

Autor książki:

Marek Zaremba

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 235x163 mm
EAN: 9788381030236
ISBN: 978-83-8103-023-6
Data: 2021-11-19
32.64  49.90  17.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Walcz z kandydozą! Kolejna książka autora bestsellerowego Jaglanego detoksu .
Jeżeli od dłuższego czasu trapią cię niepokojące objawy, w tym częste znużenie, spadki energii, wychłodzenie organizmu, zapalenia układu moczowego, przewlekle infekcje, bóle mięśniowe i stawowe, wypryski i egzemy skórne, stany lękowe i depresyjne, alergie pokarmowe, problemy trawienne oraz brak koncentracji, a leczenie farmakologiczne nie przynosi żadnych efektów, to nie zwlekaj tylko zacznij od zmiany stylu życia i zastosuj program Anty Candida.
Oprócz inspiracji kulinarnych, znajdziecie tu informacje dotyczące rozpoznania i leczenia kandydozy w oparciu nie tylko o moją praktykę ale również o medyczne publikacje znanych ekspertów. W książce znajdziecie przepisy na łatwe do przygotowania śniadania, obiady i kolacje oraz dodatkowa tabela produktów dopuszczonych w programie, z których w opisanych fazach można przygotować sobie dowolne potrawy.
Dieta zamiast alergologa, kardiologa, a nawet psychiatry Marek Zaremba przekonuje, że wszystko jest możliwe.
Agnieszka Sztyler-Turovsky, Onet
Kandydoza, choroba wywołana drożdżakami, to prawdziwe wyzwanie dla medycyny, ponieważ coraz częściej nie poddaje się leczeniu farmakologicznemu. Kiedy tabletki zawodzą, ratunkiem jest zmiana diety i stylu życia. Polecam!
Iza Radecka, redaktor naczelna miesięcznika Zdrowie

Książka "Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!" - Marek Zaremba - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]