pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i szczęśliwe życie na wsi

Autor książki:

Aleksandra Wołkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 160x215 mm
EAN: 9788366520363
ISBN: 978-83-6652-036-3
Data: 2021-08-12
29.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pełna chata, szczęśliwe kurki i życie w zgodzie z naturą, czyli tak, jak lubimy!
Dzień zaczyna od wystrojenia się w sukienkę. Olewa makijaż i rozczochraną grzywkę. Sprawdza, czy każdy z pięciu synów zjadł śniadanie, i z uśmiechem na twarzy wyrusza do swoich "dziewczynek".

Ola Wołkowska - pani domu, który jest w wiecznym remoncie, żona stolarza, mama gromadki dzieci i opiekunka wesołego kurnika, z którego codziennie nadaje relację na swoim Instagramie, zyskując coraz większe grono obserwatorów.

Nigdy nie planowała hodowli kur, bez której teraz nie wyobraża sobie życia. W swojej książce z niespożytą energią i poczuciem humoru dzieli się zdobytą wiedzą i przekonuje, że życie poza wielkim miastem jest pełne uroku. Podpowiada między innymi od czego zacząć swoją przygodę z założeniem kurnika, ile kosztuje utrzymanie niosek i kiedy można cieszyć się pierwszymi jajkami. Pokazuje również, że perfekcyjna pani domu to ta, która chodzi w ubłoconych kaloszach, a w salonie co rusz następuje na klocek Lego.

Książka "Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i szczęśliwe życie na wsi" - Aleksandra Wołkowska - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.