pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum...
Tytuł książki:

Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 7 lat do wczesnej dorosłości

Autor książki:

Julie Knapp

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Blister
Ilość stron: 618 s.
Wymiar: 205x293 mm
EAN: 9788377441831
ISBN: 978-83-7744-183-1
Data: 2019-10-03
60.97  82.00  21.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

KOMPLETNY PROGRAM TERAPII SAZ (Stosowana Analiza Zachowania), opracowany dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 7 lat do wczesnej dorosłości, zawiera materiały potrzebne, żeby nauczyć dziecko umiejętności z poziomu zaawansowanego - samoobsługowych, szkolnych i zawodowych, a także związanych innymi czynnościami życia codziennego.

Niniejsza książka powstała w oparciu o dowody naukowe i stanowi przewodnik dla terapeutów, jak krok po kroku wykorzystać SAZ, żeby nauczyć dziecko ponad 140 umiejętności zaawansowanych. Program można dostosować do potrzeb i zainteresowań ucznia - w książce zawarto wskazówki, jak to zrobić. Na dołączonej płycie DVD można znaleźć pomoce naukowe potrzebne do przeprowadzenia programu, w tym ponad 1000 kart z kolorowymi obrazkami i zadaniami, wygodne wersje programów szczegółowych do wydrukowania, formularze danych oraz listy zadań. Autorki doradzają także, jak stworzyć skuteczne środowisko terapii SAZ, a ponadto dzielą się wieloma praktycznymi strategiami nauczania, które zapewnią sukces w terapii.

Książka "Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 7 lat do wczesnej dorosłości" - Julie Knapp - oprawa Blister - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 618 stron i została wydana w 2019 r. Cena 60.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Julie Knapp - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Terapia logopedyczna - okładka książki

Terapia logopedyczna

Edyta Joanna Lichota
Produkty podobne:
Metoda Wczesnego Startu dla dziecka - okładka książki

Metoda Wczesnego Startu dla dziecka z autyzmem...

Sally J. Rogers, Geraldine Dawson, Laurie A. Vismara
Poznajemy uczucia Podręcznik pracy - okładka książki

Poznajemy uczucia Podręcznik pracy z lękiem....

Helen Taylor, Vicki Grahame, Helen McConachie, Ann LeConteur, Jacqui Rodgers, Jan O Neill