pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 4 do 7 lat

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Blister
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 205x293 mm
EAN: 9788377441824
ISBN: 978-83-7744-182-4
Data: 2019-10-03
65.05  84.00  18.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 4 do 7 lat - Julie Knapp, Carolline Turnbull - opis książki:

KOMPLETNY PROGRAM TERAPII SAZ (Stosowana Analiza Zachowania), opracowany dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 4 do 7 lat, zawiera materiały potrzebne, żeby nauczyć dziecko umiejętności z poziomu pośredniego, związanych z językiem abstrakcyjnym, zabawą i zachowaniami społecznymi, a także regulacją emocjonalną i behawioralną.

Niniejsza książka powstała w oparciu o dowody naukowe i stanowi przewodnik dla terapeutów, jak krok po kroku wykorzystać SAZ, żeby nauczyć dziecko ponad 150 umiejętności średniego poziomu. Program można dostosować do potrzeb i zainteresowań ucznia - w książce zawarto wskazówki, jak to zrobić. Na dołączonej płycie DVD można znaleźć pomoce naukowe potrzebne do przeprowadzenia programu, w tym ponad 1000 kart z kolorowymi obrazkami i zadaniami, wygodne wersje programów szczegółowych do wydrukowania, formularze danych oraz listy zadań. Autorki doradzają także, jak stworzyć skuteczne środowisko terapii SAZ, a ponadto dzielą się wieloma praktycznymi strategiami nauczania, które zapewnią sukces w terapii.

Książka „Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 4 do 7 lat” - oprawa Blister - Wydawnictwo HARMONIA.

Książka posiada 640 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum..."
Julie Knapp, Carolline Turnbull - autor m.in.:
Kompletny program terapii SAZ + - okładka książki
Kompletny program terapii SAZ + CD. Dla osób z... Julie Knapp, Carolline Turnbull;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Chyża Żmija Syk-Syk 2 - okładka książki
Chyża Żmija Syk-Syk 2 Katarzyna Szura
Terapia logopedyczna - okładka książki
Terapia logopedyczna Edyta Joanna Lichota
Produkty podobne:
Poznajemy uczucia Podręcznik pracy - okładka książki
Poznajemy uczucia Podręcznik pracy z lękiem.... Helen Taylor, Vicki Grahame, Helen McConachie, Ann LeConteur, Jacqui Rodgers, Jan O Neill
Metoda Wczesnego Startu dla dziecka - okładka książki
Metoda Wczesnego Startu dla dziecka z autyzmem... Sally J. Rogers, Geraldine Dawson, Laurie A. Vismara