pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kobieta, jakiej pragnie twój mąż
Tytuł książki:

Kobieta, jakiej pragnie twój mąż

Autor książki:

Debi Pearl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788378293293
ISBN: 978-83-7829-329-3
Data: 2021-05-14
26.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Kobieta, jakiej pragnie twój mąż - opis książki:

Bóg stworzył odpowiednią kobietę dla Adama...
czy ty jesteś kobietą, którą Bóg stworzyłby dla twojego męża
Debi Pearl mistrzowsko wnika w zakamarki męskich serc. Dzięki temu w niezrównany sposób potrafi zrozumieć męską duszę i udzielać cennych rad tym kobietom, dla których szczęście małżeńskie i osobiste, kobiece spełnienie mają wartość najwyższą. Naturę męską potrafi opisać lepiej, niż jakikolwiek mężczyzna sam mógłby to uczynić. Dlatego jej rady są tak cenne dla płci pięknej. Poza tym książka ta ukazuje ową wielką prawdę, że mężczyźni dorastają do męskich postaw dzięki mądrości swoich żon.
W ostatnich latach coraz więcej małżeństw przeżywa poważne kryzysy. Niezależnie od tego, jak zaczęło się twoje małżeństwo ani jak mroczną i smutną ścieżką dotarłaś do miejsca, w którym jesteś teraz, bądź pewna, że nie musisz przegrać. Twoje małżeństwo nadal może stać się wspaniałe i dać ci takie poczucie spełnienia, że będzie to można wyjaśnić tylko jako cud. Ta książka powie Ci jak temu dopomóc.

Książka "Kobieta, jakiej pragnie twój mąż" - Debi Pearl - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]