pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Jesteś spokojem
książka:

Jesteś spokojem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 146x208 mm
EAN: 9788381691635
ISBN: 978-83-8169-163-5
Data:2019-09-11
Cena wydawcy: 39.99 zł zapowiedź

Jesteś spokojem - Paulina Młynarska - opis książki:

Co się dzieje, gdy pełna życiowej pasji, niezależna i buntownicza kobieta wkroczy niechcący na ścieżkę rozwoju duchowego Kogo na niej spotka Z jakimi demonami zatańczy Czy zdoła je obłaskawić Czy joga może pomóc uporać się z traumą i uleczyć dawne rany A jeśli tak, to jak się żyje, mając nareszcie spokój I co to właściwie jest ten cały duchowy rozwój
Paulina Młynarska z bezwzględną szczerością opowiada o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego i o tym, jak odzyskała radość życia dzięki regularnej praktyce jogi (nie mylić z wygibasami celebrytek na Instagramie!).

"Jesteś spokojem" to zastrzyk rzetelnej motywacji do pracy nad sobą dla każdego, kto naprawdę chce odzyskać spokój. Bez lukru i udawania, że da się w tej dziedzinie cokolwiek osiągnąć, unikając wysiłku i zmierzenia się z własną strefą mroku. A wszystko to z właściwym autorce poczuciem humoru, dystansem i przymrużeniem oka. Oraz z zaskakującą polityczną puentą, ponieważ w książkach Młynarskiej prywatne zawsze jest polityczne.

Paulina Młynarska (1970) - niezależna dziennikarka i producentka telewizyjna, pisarka, felietonistka, podróżniczka, kobieta biznesu. W przeszłości także aktorka filmowa i teatralna. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Żyje między Azją (Indie, Nepal, Bali), dokąd zabiera kobiety w podróże połączone z praktyką jogi, a Kretą, gdzie obecnie mieszka. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi 200 000 osób, a publikowane w internecie felietony doprowadzają do białej gorączki zarówno rządzących, jak i opozycję.

Książka „Jesteś spokojem” - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Prószyński.

Książka posiada 224 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jesteś spokojem"
Paulina Młynarska - autor m.in.:
Rebel - okładka książki
Rebel Paulina Młynarska;
Jesteś wędrówką - okładka książki
Jesteś wędrówką Paulina Młynarska;
Jeszcze czego! - okładka książki
Jeszcze czego! Paulina Młynarska;
Na błędach! Poradnik-odradnik - okładka książki
Na błędach! Poradnik-odradnik Paulina Młynarska;
Zakopane odkopane. Lekko gorsząca - okładka książki
Zakopane odkopane. Lekko gorsząca opowieść góralsko-ceperska Paulina Młynarska, Beata Sabała-Zielińska;