pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość to pies

Autor książki:

Paulina Młynarska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 146x208 mm
EAN: 9788382953480
ISBN: 978-83-8295-348-0
Data: 2023-06-13
31.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każdy wybór i każda podejmowana przez nas decyzja mówią coś o naszej tajemnej, emocjonalnej historii. Ostatnie dwadzieścia lat poświęciłam na poznawanie swoich ukrytych światów i wiele się o sobie dowiedziałam, nie będę więc tu ściemniać ani dorabiać naciąganych teorii, podkolorowanych pod publiczkę. Ktoś, kto żyjąc solo i marząc o tym, by absolutnie nic nie zakłóciło tej wolności i samosterowności, ląduje z siódemką, a w zapędach nawet z ósemką zwierzaków na pokładzie, coś sobie w ten sposób załatwia. Coś, co być może wymaga uleczenia, zrozumienia i... opowieści. W żadnej z moich książek nie uciekałam od tego, co we mnie i dla mnie trudne, teraz też nie będę tego robić. Oto moja opowieść o miłości, życiu na greckiej wyspie z bandą czworonogów, a także trochę o jodze, która jest częścią naszej codzienności i busolą ustawiającą nam ster. To historie z życia i wyobraźni, opowieści o wędrówce dusz ludzkich i zwierzęcych - a nawet tych należących do roślin i przedmiotów - w poszukiwaniu więzi. A że wszyscy jesteśmy dziećmi, wplotłam w nie baśnie, które może spodobają się także tym najmłodszym! Paulina Młynarska

Paulina Młynarska (1970) - niezależna dziennikarka i pisarka, felietonistka, podróżniczka, businesswoman. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Mieszka na Krecie z trzema psami, czterema kotami i całym mnóstwem opowieści. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi ponad trzysta tysięcy osób.

Książka "Miłość to pies" - Paulina Młynarska - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2023 r. Cena 31.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.