pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie
Tytuł książki:

Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie

Autor książki:

Carnegie Dale

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328358164
ISBN: 978-83-2835-816-4
Data: 2019-11-12
26.73  34.90  8.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie - opis książki:

Niemal każdy marzy o ciekawszej egzystencji. Zwłaszcza jeśli wiedzie monotonne i bezbarwne życie, spędza lata w męczącej pracy, która nie daje satysfakcji, i przeznacza wolny czas na czynności nieprzynoszące ani zadowolenia, ani lepszego samopoczucia. Zwykle o swoje niepowodzenia obwinia przeszłość, niepełne wykształcenie, brak pieniędzy, niesprzyjające warunki zewnętrzne, własny wygląd czy też brak talentów i kompetencji. Oczywiście, człowiek nie może wszystkiego odmienić i nagiąć wszechświata do swoich życzeń. Ma jednak w rękach potężne narzędzie - wystarczy, że zmieni podejście do życia!
Dzięki tej książce zrozumiesz, ile zależy od wzięcia odpowiedzialności za swoje podejście do życia. Poznasz przyczyny, dlaczego ludzie wpadają w pułapki niesatysfakcjonującej, męczącej egzystencji. Znajdziesz też garść wskazówek, które pomogą Ci sprostać wyzwaniu, jakim jest zmiana nastawienia do życia. Dowiesz się, jak pielęgnować pewność siebie, entuzjazm i odwagę. Nauczysz się radzić sobie z niepowodzeniami i odbudowywać własne morale po porażce. Skorzystaj z zawartych tu praktycznych porad, by się przekonać, jak wspaniale jest decydować o swoim sukcesie i odnaleźć w życiu źródła satysfakcji, szczęścia i bogactwa!
Najważniejsze zagadnienia:
kształtowanie pewności siebie
wyznaczanie celów i planowanie
zarządzanie własnym wizerunkiem jako człowieka sukcesu
rozwijanie w sobie odwagi i pozytywnej motywacji
minimalizowanie ryzyka porażki i uczenie się na błędach
Wkładaj serce w to, co myślisz i robisz!
O autorze
Dale Carnegie (1888 - 1955) był amerykańskim pisarzem, pionierem w dziedzinie samorozwoju i umiejętności interpersonalnych. Urodził się w biednej farmerskiej rodzinie. Po ukończeniu collegeu imał się różnych zajęć. Stał się sławny po opublikowaniu swojej pierwszej książki w 1936 roku. Książkę tę przeczytało ponad milion ludzi. Carnegie przekazuje sprawdzone rozwiązania, dzięki którym coraz liczniejsi czytelnicy wzbogacają swoje życie, stają się produktywniejsi, szczęśliwsi i odnoszą więcej sukcesów. Autor ten jest uważany w wielu krajach świata za jednego z twórców książek rozwiązujących najistotniejsze ludzkie problemy.

Książka "Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie" - Carnegie Dale - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]