pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mam więcej czasu niż Ty

Autor książki:

Robert Chuchro

Dane szczegółowe:
Wydawca: Robert Chuchro
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 162 s.
EAN: 9788395774478
ISBN: 978-83-9577-447-8
Data: 2021-08-27
33.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

XXI wiek jest jedynym okresem w życiu człowieka, kiedy ma tak dużo obowiązków na głowie i żyje w tak ogromnym pędzie. Każdy z nas żyje w chaosie, codziennie biegiem pędzi do pracy, brakuje mu czasu na relacje z rodziną i wszędzie jest spóźniony. Brak wolnej chwili na spędzanie czasu z najbliższymi, brak czasu na przyjemności, zaniedbywanie swojego zdrowia przez brak jakiejkolwiek aktywności.
Tak wygląda życie 80 % społeczeństwa. Czy tak powinno wyglądać życie każdego z nas? Absolutnie nie! Dlaczego więc tak wiele osób ma problem ze swoim czasem? Nie poznali oni skutecznych metod zarządzania swoim czasem Żyją w takim pędzie, że uważają to za absolutną normalność myślą sobie przecież kolega Tomek też ma problem z wolnym czasem, tak samo jak Ania z pracy tak widocznie musi być.
Absolutnie nie. Dałeś sobie wmówić, że życie w chaosie jest czymś normalnym. Nie, nie jest.
Więc co powinienem zrobić?
Musisz zacząć małymi krokami wprowadzać zmiany w zarządzaniu swoim czasem. Małymi krokami aż do momentu, gdy przestaniesz żyć w takim pędzie i chaosie.
Ja również miałem duży problem z zarządzaniem swoim czasem, przez wiele lat miałem ten sam problem co Ty. Ucierpiało na tym moje zdrowie, samopoczucie oraz relacje z rodziną.
Po wielu latach udało mi się wprowadzić konkretną zmianę w swoim życiu i brak czasu oraz chaos jest dla mnie dziś tylko przeszłością. Postanowiłem więc na podstawie moich doświadczeń oraz błędów przygotować kompendium wiedzy, dotyczące zarządzania czasem.
Dziś żyje według własnego planu, mam czas na spędzanie wielu godzin w ciągu dnia z rodziną, mogę realizować się w swoich pasjach, a to wszystko za sprawą umiejętności zarządzania czasem.
Książka Mam więcej czasu niż Ty to narzędzie, które zapewni Ci życie w szczęściu i na własnych zasadach.

Książka "Mam więcej czasu niż Ty" - Robert Chuchro - oprawa miękka - Wydawnictwo Robert Chuchro. Książka posiada 162 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.22 zł. Zapraszamy na zakupy!