pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli...
książka:

Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 223 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380851047
ISBN: 978-83-8085-104-7
Data: 2016-03-24
Cena wydawcy: 46.00 złpozycja niedostępna

Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów cz. 2 - Julian P. Sawiński - opis książki:

Skuteczność jest jedną z ważniejszych cech wszystkich naszych celowych działań. Nauczyciele i dyrektorzy szkół są żywo zainteresowani zabieganiem o wysokie efekty pracy szkoły. Drogą do tego celu jest przede wszystkim zmotywowanie uczniów do zdobywania wiedzy, do pracy i wysiłku. Wszystkie prezentowane zagadnienia dotyczą edukacyjnych innowacji, które zwykle łamią normy, schematy i stereotypy oraz zmierzają do uzyskania wyższych efektów uczenia się uczniów. Wymaga to precyzyjnego formułowania celów oraz zapału i chęci do wysiłku, prawdziwego zaangażowania i entuzjazmu.

Jak w pierwszej części, pomocne będą:
- zadania do samodzielnej pracy,
- wykaz literatury, pozwalającej pogłębić omawiane zagadnienia oraz
- 6 kolejnych szkoleń - o twórczości i kreatywności, wymaganiach i konsekwencji, znaczeniu rozumienia, motywowaniu, życzliwości i lekcji odwróconej.

W pierwszej części poradnika Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów. Część 1 przedstawiono tematy od A do L, a w drugiej części znajdują się tematy od Ł do Ż.

Patroni medialni: edunews.pl, charaktery.eu

Książka „Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów cz. 2” - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin.

Książka posiada 223 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli..."
Julian P. Sawiński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Komunikowanie się w środowisku - okładka książki
Komunikowanie się w środowisku szkolnym i pozaszkolnym.... Marzena Okrasa, Wojciech J. Maliszewski, Marian Fiedor (red.)
Produkty podobne: