pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet
książka:

Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dream Books
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788364460432
ISBN: 978-83-6446-043-2
Data: 2016-10-28
pozycja niedostępna

Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet - Irena Kamińska-Radomska, Agnieszka Prokopowicz - opis książki:

Kim jest współczesna dama?
Nie każdy wychował się w pałacu, ale od każdego świat wymaga odpowiednich zachowań. Ktoś powie, że mamy XXI wiek, czas e-maili i SMS-ów, że epoka sztywnej etykiety przeminęła. A jednak wciąż natrafiamy na sytuacje, nawet w sieci, w których po prostu trzeba się umieć zachować. Odpowiednio przywitać, złożyć życzenia, dobrać prezent do okoliczności, wiedzieć co powiedzieć idąc na rozmowę o pracę.

Jeśli na ważnej kolacji nie odłożymy odpowiednio sztućców lub nie będziemy potrafili właściwie zachować się w pracy, możemy stracić coś ważnego i poczuć co najmniej wstyd. Podobnie jest z modą. Owszem, mini jest piękne, ale nie przystoi każdemu i nie w każdych okolicznościach. A kapelusz? Tak, jest trendy, ale czy wiesz kiedy kapelusza nosić nie wypada? Współczesny świat, mimo kosmicznych zmian, jakie dała nam technika, wciąż nie pozwala na nieodpowiednie zachowania.

Obecnie kobieta powinna wiedzieć jak poruszać się w meandrach technologii, umieć swobodnie porozmawiać zarówno z pracownikiem jak i szefem, odpowiednio zachować się na randce, przyjęciu weselnym czy w hotelu. Pamiętajcie, damą nie trzeba się urodzić. Damą można zostać.

Wyjazdy integracyjne, delegacje, służbowe kolacje, podróże i specjalne zasady jakie obowiązują w samolotach czy nowych szybkich pociągach - wszystko to wciąż próbujemy przyswoić, ale idzie nam to opornie. Kobiety wywróciły swój świat do góry nogami i teraz? gubią się przy płaceniu za kolację na pierwszej randce! Wszyscy zwariowaliśmy na punkcie fitnessu, ale tylko intuicyjnie sprawdzamy czym wypada pochwalić się w mediach społecznościowych, a co będzie uznane za faux pas.

Jak pozostać nią w relacji z mężczyzną, dziećmi i koleżankami? Gdzie szukać pewności siebie? Jak dbać o siebie i pozwalać sobie na odrobinę przyjemności, nie wychodząc jednocześnie z roli damy?
Oto przystępny i wyczerpujący przewodnik po świecie współczesnej etykiety.

Książka „Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet” - oprawa twarda - Wydawnictwo Dream Books.

Książka posiada 224 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet"
Irena Kamińska-Radomska, Agnieszka Prokopowicz - autor m.in.:
Kultura biznesu. Normy i formy - okładka książki
Kultura biznesu. Normy i formy Irena Kamińska-Radomska;
Kupujący tę pozycję zamówili również: