pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak zbudować siebie tu i teraz?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 66 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788395369605
ISBN: 978-83-9536-960-5
Data: 2019-10-11
Cena wydawcy: 30.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Budowanie siebie to proces, który nigdy się nie kończy. Trwa on przez całe życie. Stanowi wyzwanie mające znaczny wpływ na całe nasze życie, od spraw bardzo ogólnych po najdrobniejsze szczegóły. Wielokrotnie spotykam ludzi, którzy twierdzą, że bardzo chcieliby zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiedzą nawet co. O czym to świadczy? Jedynie o tym, że nie są oni zbudowani wewnętrznie. Zagubili gdzieś swoją drogę, krocząc wąską ścieżką utartego schematu. Ta droga nie zawsze jest zła, często od strony zewnętrznej, fizycznej w pierwszym odczuciu okazuje się bardzo wygodna. Jednak dyskomfort pojawi się bardzo szybko, jeśli nie jest to MOJA droga, jeśli o wydeptaniu moich ścieżek będzie decydował ktoś inny [...].

"Obowiązkowa lektura dla każdego, kto szuka odpowiedzi na pytanie: jak odnaleźć
siebie i drogę, którą chce podążać. Dr Anna Kazimierczak-Kucharska, bazując na swoim doświadczeniu, pokazuje ogromną ilość praktycznych porad i ćwiczeń, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam!".

Jakub B. Bączek - Trener Mentalny Polaków
Dr Anna Kazimierczak-Kucharska - coach, trener, mówca, autorka książek i artykułów z dziedziny filozoficznej, pasjonatka starożytnej filozofii oraz rozwoju osobistego. W tej książce pragnie podzielić się technikami, dzięki którym realnie zbudowała siebie. W swojej pracy z ludźmi łączy starożytne praktyki filozoficzne z rozwojem osobistym. Jest przekonana, że zbudowanie siebie jest najbardziej skuteczną drogą do osiągnięcia prawdziwego szczęścia.

Książka "Jak zbudować siebie tu i teraz?" - Anna Kazimierczak-Kucharska - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 66 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]