pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy

Autor książki:

James Wesley Rawles

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kompania Mediowa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x220 mm
EAN: 9788396352477
ISBN: 978-83-9635-247-7
Data: 2022-06-13
40.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pandemia. Atak terrorystyczny. Katastrofa naturalna. Globalne załamanie finansowe. Czasem wystarczy jedno wydarzenie, aby odwrócić nasz świat do góry nogami. Czy jesteśmy na to przygotowani Czy damy radę stawić czoła niespodziewanym problemom: od ogromnego bezrobocia, drastycznego spadku wartości pieniądza, niedoboru żywności po odcięcie dostaw energii lub wody Na ile pomoże nam w tym rząd, a na ile będziemy musieli liczyć tylko na siebie Ta książka przygotuje Cię na największe katastrofy. Przybliży też sposoby na to, jak zabezpieczyć się przed ich skutkami.

James Rawles, były oficer wywiadu armii Stanów Zjednoczonych i założyciel Survival Blog.com, w "Jak przeżyć koniec świata ," wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby chronić siebie i swoją rodzinę w najtrudniejszych sytuacjach. Rawles dzieli się taktykami i technikami przetrwania na własną rękę. Bardzo konkretnie podpowiada ile jedzenia powinniśmy zabezpieczyć w domu, jak filtrować wodę deszczową oraz jak chronić własne pieniądze. Przeczytaj i przygotuj się na Koniec Świata jaki znamy.

Książka "Jak przeżyć koniec świata. Plan na niepewne czasy" - James Wesley Rawles - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kompania Mediowa. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2022 r. Cena 40.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.