pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Reset. Świat od nowa

Autor książki:

Karolina Korwin-Piotrowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mando
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 412 s.
Wymiar: 142x202 mm
EAN: 9788327718594
ISBN: 978-83-2771-859-4
Data: 2021-01-26
28.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czy to już koniec? A może nowy początek?
Dobrze już było. Teraz będzie reset!
Pandemia, lęk, bankructwo, cisza, paraliż, fake news, bunt. Tak większość z nas zapamięta 2020 r. Świat wstrzymał oddech i zastygł w niepewności. A koronawirus, który był sprawcą tego zatrzymania, zmusił nas do zastanowienia się nad życiem. Czy świata w nim nie było za dużo, odwołując się do Olgi Tokarczuk? Być może zbytnio namnożyliśmy go w pogoni za pieniędzmi i wrażeniami.

Co jest dla nas tak naprawdę ważne? Na czym się skupiamy? Kogo słuchamy? Po prostu, dokąd zmierzamy?
Karolina Korwin Piotrowska zaprosiła do rozmowy dziennikarzy i artystów, znawców kultury i ludzkiej duszy, analityków i inżynierów przyszłości, a także tych, którzy na co dzień ratują nasze życie.

Magdalena Boczarska, Tomasz Sekielski, Natalia Kukulska, Michał Rusinek, Sylwia Chutnik, Janek Świtała, Olga Chajdas, Michał Nogaś, Jagoda Szelc, Anna Pięta, Michał Zaczyński, Magdalena Górka, Natalia Hatalska, Stefan Batory, Natalia de Barbaro, Natasza Kosakowska-Berezecka
Świat potrzebuje nowego początku. Tylko jak on będzie wyglądał?
Chciałam zadać wiele prostych pytań, uważnie słuchać znacznie mądrzejszych i bardziej doświadczonych, chciałam porozmawiać o tym, co nadchodzi. O tym, jacy z tego, co nas spotkało wyszliśmy, co nas czeka, co zmieni się w życiu naszym i kolejnych pokoleń, i czy to będzie zmiana na lepsze.

Karolina Korwin Piotrowska

Książka "Reset. Świat od nowa" - Karolina Korwin-Piotrowska - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Mando. Książka posiada 412 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.57 zł. Zapraszamy na zakupy!